Beňová,Zala nie je nič nové.Oni sú ako prasce v žite a ich postoje nie sú v súlade s politikou Smeru.Smer sa ich šikovne zbavil bez kriku,keď ich posunúl do Bruselu.Ich vyhadzov bol ak o sa to v politike robí posunúť ich vyššie.Každému je jasné,že aj Fico ráz skončí,ale politici končia pre vek a to Ficovi ešte nehrozí.Na slovenskej scene zatiaľ nie je nič serióznejšie ako je dnešná koalícia.SaS a OĽANO sú hoštapleri a revolucionári,ktorí keby sa dostali k moci,tak tu máme druhú Ukrajinu.Matovič je psychopat,Sulík je hoštapler,ktorý si užíva peniaze z nebankovky SUN a Lipšic je líška ktorá čaká kedy tieto dve persony vydýchnu a on sa uchopí vesla.Občan môže len doplatiť na správanie tejto trojice pretože tak nejak cez ulicu sa dostal k moci aj Hotler.


