Ja chápem požiadavky učiteľov ako revoluciu v mzdách na Slovensku.To dá do pohybu mzdy v celom hospodárstve,ale oddeliť učiteľov od zbytku zamestnancov je neseriózne a nespravodlivé.Len neviem ako budú podnikatelia chváliť opozíciu,ktorá by populistický zvyšovala platy sestrám,učiteľom a neviem ešte komu,ale nemá na to ani cent a keď bola vo vláde tak nezvýšila ani o euro.Naozaj je potrebné prijať pomer mzdy k zisku ako je tomu na západe Europy.Podnikatelia na Slovenku sústavne plačú,ale si chrochtajú ako prasce v žite voči podnikateľom na západe čo sa prejavilo aj u dopravcov vo Francúzku a Nemecku.


