Keď môžeme oslavovať monarchov a ich korunovácie prečo by sme nemohli oslavovať aj svojích ľudí v minulosti ako napr.Tisa?Tí monarchovia majú na svedomí viac obetí ako tí čo sú považovaní za nežiadúcich.To máme oslavovať tých čo zdierali tento národ a nedovolili mu slobodu?Extremisti sú tí čo organizujú oslavy tých čo po stáročia utláčali slovenský národ.


