poznas i ine klavesy nez ctr-c a ctrl-v ?!?!?
zaujimava teoria, ktoru tu preberas, ako keby desatrocia od vzniku csr sa nic nerobilo, lemn kvakalo.....
ty si mi naivny, ked dava tolko, co pises, tak jeho prijem je omnoho vacsi ako deklaruje .... ako sa chova, ne je samaritanom len tak
KK.... uz tvoj nick hovori o tvojom smerovani - zapamataj si - bezhlavo zanietemy clovek ostatnych neprsvedci, pretoze je zaujaty .....
asi si nepostrehol, ze mame demokraciu a narod naplna statny rozpocet a ocakava, aby stat plnil ulohy mu urcene
jasne - ty si najmudrejsi na svete - len zabudas, ze je viacej faktorov, ktore ovlyvnuju kvalitu zivota
zavist hovori z tvojich riadko - ked, tak porovnavaj jablka s jablkami - priemern mzdu s priemernym dochodkom a NEMANIPULUJ
keby som bola tvja matka - tak by si dostal na holu
co ti urobili ti, co sa skor narodli a robili podla svojho svedomia a vedomia
nebyt tvojicj rodicov, tak by si bludil ako sulikova sperma svetom - bez cela a predurcena na zanik
zakladom kazdeho stat je rodina, kto nemotivuje mladych mat deti, ten predurcuje krajinu k zaniku
inc zabudol s na inflaciu - cober si plat cca sper 30 rokov - kolko asi bol - 2000 - 3000 skk (66-100 euro) a dnes - nauc sa matematiku a zapamataj si - deti s nasa buducnost
tvoje hej jasne svedci, ze sa bavis a nevies o com.... ale co uz, su i vsevedkovia, ktori plachtia na strankach novin a myslia si, ze vedia vsetko na svete - ze zbinkooooo
ked citam tvoje prispevky, tak dnes mas basnicke crevo - ale chcelo by to i hlavu..:-)))
daj si kolu a ukludni sa - hnev a zast este ziaden stat nepohli dopredu
Odporúčame