poznas ju osobne....?
tak cces jazdit, alebo zistovat po obchodoch v nitre, ci zvolene, kto to postavi lacnejsie
prejdi si historiu a pozri sa na nove strany, ktore pod ruskom CISTOTY prilakali sklamanych volicov a nakoniec dopadli ako dnes
takze podvod na dochodcoch ti nic nehovori - na jednej strane sa zobrali peniaze do dss-iek, no na druhej strane nie su peniaze do prveho piliera, kde chybaju
sedliacky rozum hovori, najprv sa p[ostaraj o prvy pilier a druhy rozbiehaj pozvolne, aby sa nepolozil prvy
otazka znie - komu by prospela zmena na slovensku korunu
- malym obchodnikom - nie
- ludom - nie
tak kto je za tym, ze zrazu analytici uperaju pozornost k danemu bodu - ze by na objednavku nejakych skupin...?
ak si nepostrehol - tak za uctovnicku, alebo danoveho poradcu sa plati....
odputaj sa od rmov a sustred sa na ludi ako ty....
to ti rucim, ze ked niekto zije z ruk do ust, tak bude chciet sa dostat i k tym 10-tim euram....
ale mohli, budu sledovat zmeny v systeme, aby nedostali pokutu, budu si platit poradcov, aby eliminovali pokuty, budu stat v radoch na uradoch, ed bude treba nieco vybavit
je to krok spat - ci uz chces, alebo nie
porovnavat ciganov s ludmi,, ktori pracuju je neferove a zavadzajuce
rozpravas povrchne o skutocnom stave v zapadnej europe.....
ako vidim, v prvej reakcii na teba som mala pravdu - na jednej strane kanik a spol vytvori sekeru s dss-kami a potom sa place, ze nieto penazi ako pokryt dochodkove zabezpecenie este pre zijucich dochodcov
takze kamosska srostost
vies si predstavit jednoducheho cloveka, ako sa vyzna, ci ma a ci nema platit nemocensku a podporu v nezamestnanosti
ja nie, a ak ty ano, tak nemas docinenia s jednoduchymi ludmi
inak s ficom nemam noc spolocneho, no nemam rada tupcov ktori obhajuju veci len z jedneho pohladu a zabudaju, ze zakony su poprepajane
vies ty vobec o tom, ze v zapadnej europe mozes pracovat a podnikat len a len ked mas zaplatene nemocenske, nemocenske potrebujes vramci eu, ak cestujes na zakladne osetrenie, ked sa nieco stane, aby si nemusel cvakat z vlastneho vrecka
ty si mi ale tupec - takze zamestnanec si bude musiet vsetko nastudovat,, vsetko uhradit a sledvat, ci zaplatil, vsetko.... supeeer - to sa mozeme vratt do feudalizmu
nezelam ti nic zleho, no su choroby, ktore sa prejavia po dlhsej dobe.... a potom, nemas nemocenske, cvakas z vlastneho vrecka alebo skap
chces cestovat, nieco sa stane na ceste vramci eu - zacvakas si z vlastneho vrecka
na sk neexistuje prpoistenie partnera ako v zapadnych krajinach a tak bez zdravotneho poistena sa moze stat drak, ktory ta v okamziku pohlti
aky je to socialny system, ked vsetko si budes moct volit sam - to je ako ist k mobilnemu oparatorovi s myslietm si, ze dostanes vsetko na co si zmyslis a az po dhej dobe pochpis, ze ani nevies, co ponuka a za co
tvoj prispevok mi pripomenu vetu - OPERACIA BOLA USPESNA NO PACIENT ZOMREL
Odporúčame