a aku farbu mali..... asi zabudas, ze mali byt zelene - tych je a je na nete :-))))
a aku farbu mali..... asi zabudas, ze mali byt zelene - tych je a je na nete :-))))
keby naivita nadnasala, tak by si lietal pekne vysoko
mal by si vediet, ze IBM, HP .... platis za brand name a na druhej strane platis za servis.... a ten neco stoji, predstav si, ze rozka nemoze byt poslany, pretoze notebook sa zasekol.....
otazka nestoji, co to stoji na internete, ale aky standart ma byt pouzivany u armady
a co tak to robit opacne - asi nevies, ze notebooky pre armadu musa byt v sulade s poziadavkami nata... alebo ze by vol zabudol, ze telatom bol :-))))
jasne - ved vycvik vojakov nie je podstatny, hlavne, ze nase misie su aktivne vo svete - volom ostanes i ked si si zmenil obrazok
takze dobre riesene - plnit kasu za poplatky za dialncu madarom....
a naco je nam minister obrany, ktory rozprava len o nakupoch - a kde je obrana statu ?!
vies co najlepsie spaja - spolocny nepriatel - no nie praca pre ludi
nooo... nie som si ista, ze smer nevlili i vyskokoskolski vzdelani ludia....
najdi si s kym je prepojeny meseznikov..... a zistis, ako je to prekumane, aby sa masirovala verejna mienka
poznal si salamuna - jeho somar ostal somarom i ked s nim chodil cely zivot - nejako mi to pripomina teba
drzme sa zakona - co hovori - rezrads mi cislo zakona, paragraf, odsek...?
fredo, fredo - ja som uz za vodou.... takze ja nie... ale mozno ty budes gulat ocami. kde sa podel tvoj dochodok
takzesporitela a nie investori - potom netreba dss-ky
Odporúčame