zamysli sa a spomen si na slova stana v case, ked ti dss-ka nevyplati, co ti patri
zamysli sa a spomen si na slova stana v case, ked ti dss-ka nevyplati, co ti patri
aby mal z coho zlepenec kradnut - kde su tie slavne usporne opatrenia, znizovanie dani....
mily moj, nevedomost pracovnikov danovych uradov a ICH vysvetlovnie zakonov stalo vela ludi ako i firiem peniazky
hovorim od par stovak korun az po miliony.....
viem co hovorim....
no vidis a nova vlada ohlasuje zvysovanie dani - takze vydavkova cast sa bude menit len malo
suhlasim s neprehladnymi zmenami v danovom systeme a s jeho nestabilitou
miklos kedykolvek s nimi pohne, ked sa mu to hodi do kramu
mozno, no bohuzil moja skusenost je , ze obchodnioci su chamtivi - uvidime co bude v pripade zvysenia dph
choi do okolitych statov a zistis, ze dph nie je jednotne - to je len sen uctovnika, aby sa nesekol.
inak s cenami manipuluju obchodnici - ci uz chces, alebo nie - a nie vlada
skus sa zamyusliet, kied sa zvysi dph - cena ostane ta ista?
vies, ke to ako za feudalizmu - ked feudalovi chybali peniaze, zvysil dane
nas ivanko sa citi byt ako vladca - zabudol, ze bol voleny na spravovanie majetku statu a nie na ozobracovanie najmenej ekonomicky zarabajucich
takze miklos sa vyhovatra na mmf - ake stastie, ze az ked ministerstvo spomenulo zvysovanie dph, tak si mmf spomenul na rozvratenu ekonomiku slovenska
ved co, lieky si chori zaplatia a naco knihy s malou dph - ved vedomostna ekonomika nepotrebuje vzdelanych ludi
robis cest svojmu klobuku,, cez ktory nevidiet, ze v hlave mas pusto
o mna sa neboj - ja nemam ni sposlocne s modrymi, ci cervenymi bolsevikmi - to len ty na modru hudies a snazis sa urazat inych
mmf sa ozvalo den po tom, co vlada zacala sirit o deficite 7% - ze by nahoda?
pravica dostala grecko tam, kde je
setrenie nie je zdvihanie dani - DPH - kde sa kazdy posklada ako konecny spotrebitel - preco sa nezdania ti, ktori maju vysoke prijmy - ze byu v takom rakusku boli sprostejsi ako na sk
nie, oni vedia, ze cez dph doplatia na to najchudobnejsi !!!
ty si mi nejaky kadrovk - a teraz som modra sudruzka, alebo aka ze :-))))))
Odporúčame