Rokovania o zostavení vlády vraj pokročili, podrobnosti až neskôr
"Pravicovy volic je schopny pracovat s faktami,a chce poznat predovsetkym pravdu,a to v akejkolvek podobe,a na rozdiel od cervenych je kvoli takkejto pravde aj nieco obetovat!"
takze i nieco obetovat- a co obetovat - to je ta otazka - schopny pracovat s faktami - ja pracujem s faktami uz dlhe roky, na zaklade ktorych robim rozhodnutia - na jednej strane chceme byt sucastou eu - na druhej natrcame len ruky, dajte nam a my nic nedame....
nerozdeluj ludi na modryh a cervenych - modro-cervene videnie nikam nevedie - ja som sklamana, ako sa 4, ci 6 stran chova.... vytahli politicke mrtvoly .... cize dva kroky spat- novy zavan vzduchu tu tak rychlo nebude.....