poznas tu pesnicku
COPY-PASTE, COPY-PASTE, COPY-............................
poznas tu pesnicku
COPY-PASTE, COPY-PASTE, COPY-............................
na jednmej strane dostanes a na druhej ta stat dva krat o ne obere .... tak to bude
ked zivnostnik dostane menej - preco byu sa potom namahal.... skonci so zivnostou
to si teda naivny - ked clovek dostane nieco od statu, ci robi a ci nie, vela ludi sa uskromni a nebude robit.... spopmen si na moje slova - ked mas pracovat za nizky prijem a polovicky ti zozerie cestovne - tak co urobis... ostanes doma
"preco sa ludia boja mat na vyplatnej paske viac ?" - a ty si myslis, ze to tak bude - ako potom moze stat setrit, ked vyplati viacej...?
ved ty nabadas na ciostky ako za komunizmu - hamba ti - kedniekto vie, tak mi je jedno, na akej stolicke (politickej) sedi - a ked nevie, sup s nim z kopla van - jedno ci biely, cerveny a ci modry
"Upozorňuje, že bonus by ľudí motivoval pracovať aj za nízky príjem." - tak toto je bomba!!!
tieto volby vyhrali tiez klamstva - len sa priznaj - inak by koalicne rozhovory protichodnych stran netrvali tak dlho......
nooo - dohodnut sa na tezach a to im prvlo 10 dni - ako dlho im potvrva program..... 100 dni?
tak, tak - nova vlada prijdee so spoplatnovanim kazdej sluzby statu, co v rozvinutej spolocnosti je zadarmo
ach jj - ako sa krasne presviedcas :-))))
nejako sa nam to predlzuje a predlzuje.... asi sa nevedia dohodnut na 10% kompromisov .....
jasna to tvoja reakcia - a to maju byt plateni za hazardne hry ?!?!?
ved to maju dobre vymyslene - miklos jej neda peniaze a dzurinda ako minister zahranicnych cveci ju bude kontrolovat na cestach :-)))
ked citam tvoje prispevky, tak si plateny sas - to mi chces povedat, ze myslim komunisticky, ked vidim, ze na ukor mas budu mat bohati vyhody..... mozes namietat, ze su sikovny a preto maju... o tom by sa dalo polemizovat, no v kazdom pripade je tu pes zakopany...... sulik by nepresadzoval tuto novotu len tak, ze nema co robit - podhodi masam 10 euro, aby nadpriemerne zarabajuci setrili tisice, ci desatisice - A NOZNOCE SA OPAT OTVARAJU
krasne hranie sa zo slovickami - cize kazdy pracujuci bude voci satatnym organom zodpovedny - super - bude vsetko platit, bude si musiet viest evidenciu, aby nedosiel o dochodok, bude studovat zakony, aby vedel co zakonodarci zmenili a ako - NO NIE SI MI TY NAIVNA OSOBKA ? :-)))
rakuski zivnostnici dopadli na cas tak, ze si museli platit u lekara.... tak je to mily moj, nie vsetko je v nasich rukach - ale zakonodarcov volenych nami - ktori sa potom k nam volicom obratia chrbtom, ved volby su ta tam a oni budu poberat plat poslanca
je zaujimave - TOTO JE NEPRIESTRELNE - kazdy sud by zamestnanec prehral, ak by zaloval zamestnavatela, nakolko zamestnanec je zodpovedny voci zakonu - takze tak je to mily moj
az ked bude konecne znenie zakona - mozeme hovorit presne, ako to bude - dnes na zaklade stratnkyu sas je to jednoducho takto
Odporúčame