ak by si mal pravdu, tak by ho nezaujimali volby - inak paci sa mi ako pouzivas grecko - bol si uz vobec v nom, poznas jeho ekonomiku ..... ?
ak by si mal pravdu, tak by ho nezaujimali volby - inak paci sa mi ako pouzivas grecko - bol si uz vobec v nom, poznas jeho ekonomiku ..... ?
takze malo sa platit z privatizacie - a to je co, kradez - jednoducho praviocovy system v tomto pripade je - dajte nam mandat, my rozpredame statne a dame vam peniaze - ako spravcu mojho majetku by som ta velmi rychlo vykopla
vymenuj mi jednu europsku krajiny zo starych EU statov, ktora ma druhy pilier
KEKONOM - a ake vynosy mas zo zlata..... ?!?! - mozno terz, ked je kriza, nmo cena zlata ide i dole....
ked navrhoval fico, aby dss-ky investovali do dialnic, vtedy si to nepocul?!
takze socialna istota na dochodkovy vek - to je okradanie...... kradanie je, ked sa zrealizuje 2 pilier a vytvori sa diera v socialnej poistovni - ty si myslis, ze to nie je kradez - kazdy normalny clovek vie, ze prechod z jedneho na druhy system nema prebiehat treskom, ale postupne - pamatam si, ako dzurinda tvrdil - ved penazi na dochodky sme odlozili..... a uz chybaju..... preco asi.... zamysli sa, ked sa nazyvas ekonomom
zabudol si pripomenut, ze noiva vlada ide zostihlovat a planukje prepustit desatisice statnych uradnikov.... dalsi nezamestnani
takze my sa skladame na tvojich prarodicov... mozno i rodicov.... dobre.... asi ta zle vychovali
zaujimave, prisli pravicovi politici a je problem s prvym pilierom...... vo vyspelych zapadnych krajinach je prvy pilier a vedia ho riadit - ale to by chcelo proporcionalne platit do rpveho pilieru podla prijmov (vysokych) a neodcerpavat 9% do druheho
mas rodicov, prarodicov.... nechaj ich vyhladovat k smrti a prvcy pilier nebude treba
kolko dostavas za prispevok.... nbezabudol si, ze by bolo dobre, aby i ini mohli prispievat....?
ach, tplko zlce na stole..... tkze takto si predstavujes demokraciu - alebo lepsie povedane aroganciu
Odporúčame