nevsimol si si, ze seat hovori o EU?
ma pravdu, pretoze teraz robia kompromisy na kompromisy......
pripominas mi bohatych ludi z hong kongu, ktori isli tvojou cestou..... kazdy si mysli, ze je sampion pri investovani - no staci kriza, ci svetova a ci lokalna a mas jednoducho smolu
neviem sice, odkial si zobral cisla, ked ich este ani poslanci nevedia - ale snaha sa ceni :-))
takze kazdy si zacne setrit - a z coho ziju tvoji rodicia, ci prarodicia ?
tak to sa mi paci - tak ideologicky podlozene, ze ani stalin by sa nemusel hambit - ked ides predavat auto, tak hladis, aby si zan dostal co najviac - a ked ides predavat podnik, tak nie - ved naco, mandat mam od volicov a spravim si ako chcem.... tak je to
jaaaj - muslis elektrarne a spp - spravny podnikatel by najprv zvysli cenu - potom by dal firmu na trh a nie naopak - keby neboli predane a ceny sa zvysovali ako sa zvysovali - nebolo by treba ani zahranicny manazement .... ale ako hovoris ty, predavat bolo treba, aby bolo na dochodky - takze berme veci komplexne
jasne - ked niekto nesuhlasi - tak hned je tu vasa vyhovorka - fico
este ze ho mate - inak by ste nevedeli skatulkovat ludi
zaujimave - rozpredas to, co vytvoril tvoj pradedo, dedo a otec, aby si vyzil...,.. tak tpomu sa hovori ekonom
dalsi bod pre vsetkych zastancov - Asociácia dôchodkových správcovských spoločností uivadza, ze druhy pilier je b Hong Kongu - nie je pravda, nakolko pred zavedenim platenia ziaden prvy pilier nexistoval - takze uplne zavadzajuca informacia
pan EKONOM - aspon si nastuduj zakladne in formacie o DSS-kach
v europe maju druhy pilier:
Madarsko
Polsko
Švédsko
Litva
Lot yšsko
Bulharsko
Chorvátsko
Estónsko
Rusko
Slovensko
Ukrajina
Macedónsko
zdroj - „Asociácia dôchodkových správcovských spoločností“ - ZIADNE HOLANDSKO TAM NIE JE
Odporúčame