Fúúú, tak dnes sa v Dubaji hral absolútny tenis. Dva SF zápasy spolu 6 hodín. A žiadni pinkeri, agresívni chalani, tvrdá hra, boj ako o život.
To, čo predviedol Veselý nebudem ani komentovať. To je doslova neuveriteľné, za vyše 50 rokov čo hrám a trénujem som takých zápasov veľa nevidel. Najmä aby starší hráč, s postavou netenistu, s výraznou nadváhou dosiahol svoje životné maximum...to si neviem vysvetliť. Heroický výkon.

