Nevrlosť voči Medvedevovi? Úplne normálne, schladil ho krajan
Niečo otrasné čo sa tu popísalo za mesiac. Koniny, moňašoviny, baraniny, hnoj, močovka, humus, kompost atď. A deň čo deň to isté: prdenie, grcania, kadenie, pomyježrútstvo.
To akože sa rozhorel oheň proti Slovanom? Azda s tým mali problém Navrátilová, Lendl, Kafeľnikov, Safin, Monika Seleš (maďarská národnosť, ale Juhoslovanka), Šarapova. Veď samotný Novak Mesiašović na AO vyhral tuším 9-krát. Nie, teraz sa skloňujú akýsi potomkovia trestancov...ktorí neznášajú Slovanov.
Tieto gownostroje, ktoré prebehli v rubrike šport a so športom nemali nič spoločné...sú neskutočná deformácia žurnalistiky a demonštrácia malosti čitateľov. Úbohosť, mizéria, bieda. Tfuj!