Nevedel, či sa vráti medzi elitu. Nadal má po veľkom obrate grandslamový rekord
Ďakujem za členstvo. Mimochodom, nenazval som teba ozembuchom...všeobecne. Teraz ako registrovaný člen ťa môžem možno navrhnúť.
Mňa rozhodne nezaujímajú kategorizácie novinárov a už vôbec nie totálnych laikov. Športoví novinári majú skutočne cca 30 kritérií. Teda tak to bolo pred cca 15-20 rokmi, možno už sledujú viac. Sú o číslach. Mňa náhodou technika a estetika hry oslovuje veľmi.
Taký Marciano (či ako sa to píše) bol tuším neporazený boxer. Malý, škaredý a boxoval otrasne. Určite by som ho nepasoval za "najlepšieho" boxera.
Každopádne, kým som hrával a trénoval...TV som takmer nepozeral a čítať grcanice som začal po 50-tke (aj to bola veľká chyba). Toto...je čistý masochizmus. Vnímam to ako nelátkovú závislosť, hnusí sa mi.