Historický deň. Čech šokoval Djokoviča, Medvedev bude jednotkou
To je neuveriteľné, ako Veselý hrá. Prvý set som nevidel celý, druhý áno. Ako by v ňom bol niekto iný. Bolo veľa zlomových chvíľ, Jiří mal navrch stále...ale Novak dostával možnosti, šance na zvrat. A fakt veľa. Niečo ako keby boxer išiel dolu, vstal, chytil sa...a nič. Opakovane...po KO.
Novak je zvyknutý na takéto situácie, x-krát na poslednú chvíľu otáčal, unikal z mečbolov...tentokrát nie. A ako to Veselý v hlave zvládol, tomu fakt nerozumiem. A úderovo doslova skvelý, tvrdé umiestnené podania, výborná hra na volejoch, základné údery presné, BH až abnormálne dobrý. Zaslúžená výhra, rešpekt.
Minule som ho označil za "tučnučkého", dnes som mal výraz pre jeho zadnicu...odpustím si to. Dávam 1*.