Bože...miesto do ignorácie som ti omylom dal plus. Taká tragédia, teraz si to pôjdeš vymeniť za prachy :-)).
Bože...miesto do ignorácie som ti omylom dal plus. Taká tragédia, teraz si to pôjdeš vymeniť za prachy :-)).
Tento chlapík nie je žiaden parašutista, už dobrých pár rokov patrí medzi vynikajúcich slalomárov. Toto nebolo, že vystrelila motyka.
Mali referendum...nevyslovili sa za samostatnosť. Teraz, po brexite by to už asi prešlo.
Kyrgios...už len jeho perly treba ponúkať. To nekonzumuje ani obyvateľstvo chlievov a maštalí.
Tak ju teda dotlač. A financuj.
No neviem. Diskutéri sú tu až neskutočne komunistickí.
To človek už asi ani nikde nenájde. Pri***ané na doraz.
Pardon, asi som neznalý...majú mená? Netuším o kom je reč.
To teda áno, bez jeho pomoci by už Austrália ležala na dne oceánov.
Prečo? Mne je úplne jedno odkiaľ je jednotlivý športovec.
Tá situácia je veľmi jednoduchá. Azda jednoduchšia ani nemôže byť.
Čitateľovi môže byť u **** kto je autor článku. Dôležitá je kvalita.
Podpísaný môže byť pokojne Bravčoň.
Peter je výnimočná kvalita. V SR nedocenená. Teda...jemu je asi fajn.
Nie je príliš medializovaný...alebo adekvátne? To je jedno, mám ho rád. Resp. rešpektujem ho aj ako hudobníka, aj ako človeka.
Niečo je asi "špatne"---u teba, v hlave. Tu ale pomoc nenájdeš.
Prečo nie? Ja by som pridal klobásu a údené + k.kapustu.
Na vás stačí lopata a motyka. Je to aj romantickejšie. Teda...tak sa mi vidí.
OK, je mi to už jasné. Starí Slováci boli riadne priškvarení...
Na kerého oného potrebuješ moju maštaľ? Chceš ma ohnúť alebo čo?
Je vraj dobre nechať sa nakopať do gulé. Potom aspoň vieš prečo ťa bolia. Teda ak nejaké máš. Máš?
Ty si asi bohatológ. Prezraď (s pokorou prosím)...ako vyzerá bohatý a bohatstvo?
Boha tvojho naháňam...
Ty iba lízi-líííííííízi...a nič. Navštív maštaľ alebo chliev, tam si zalížeš do sýtosti.
Odporúčame