Trvaj si pokojne aj na šibenici.
Kto vás odmeral a čím - že normálni? Vlastníš normometer? Si hovorca, že požívaš plurál?
Ja si ťa pekne uložím medzi ignorovaných...čo si ty už mohol dávno.
Neviem, či som priezvisko Djoković vôbec spomenul. Neriešim jednotlivca. No tento sa príliš veľa montuje do vecí, kde by si to možno mohol aj odpustiť. Nemám rád angažovaných športovcov. A už vôbec nie pokryteckých.
Iste, austrálske inštitúcie. Tie sú v pozícii súd.
To som písal ja. Údnatí bojovníci pália po mne, ak si si nevšimol.
Úžasné, ďalší z partie skaderuka-nohov. Chýbajú ti tam zbrane.
To je postavené na hlavu. A mne je to úplne ľahostajné.
Je vás tu veľa z partie, ktorú nechcem ani vidieť. Asi do nej patríš. Nebudem sa s vami baviť. Podľa formulácie v ostatnej vete...si jasný.
Nie. Článok je iba o nepochopiteľnej výnimke. Blábolov je dosť inde. Kruciálna otázka je výnimka pre jednotlivca. Ostatné je vata, balast.
Nie. Článok je iba o nepochopiteľnej výnimke. Blábolov je dosť inde. Kruciálna otázka je výnimka pre jednotlivca. Ostatné je vata, balast.
Neovládli. Pustili jedného parašutistu.
Postavil si to veľmi tendenčne (a to je vždy zle). Austrálske inštitúcie určili podmienky. Buď platia pre všetkých...alebo je to bordel a hnus. Mená nie sú relevantné.
Nie. Článok je iba o nepochopiteľnej výnimke. Blábolov je dosť inde. Kruciálna otázka je výnimka pre jednotlivca. Ostatné je vata, balast.
Tak toto som sa fest kopol. Ledva som ju našiel, Andreja Slokar (určite som meno pokazil).
Netuším prečo, myslel som si, že má 18 rokov. Je to stará pasta, 24.
Tebe je už veľmi zle, uvoľni sa a prenechaj to do rúk Hospodina. Veď práve dostal výnimku. Tí "oní" ju nemajú.
Úplne vedľa, článok je jasne o inom.
Tá mladá Slovinka na S...to je zaujímavý materiál.
No ale ak by bol Livio veľká výhra...brali by ho Talianky, Rakúšanky, Švajčiarky.
Ak mi spraví náladu (môže byť aj prevodom na účet, hotovosť nemusím)...urobím mu za hodinu gastroskopiu aj kolonoskopiu. A to nie tým istým fibroskopom.
OK, za ten istý...mám huncútsky príplatok. Teda ak si praje najprv kolono a potom gastro. To je frajerina pre fajnšmekrov.
Vieš, čo to posledné slovo znamená? Dokážeš o tom napísať povedzme jedinú stranu? Normálne vyžadujem desať. Choď si zaplávať...potom bičovanie a tak.
V tomto prípade ani nie. Pre sponzorov je Novak už hrdzavý materiál.
Odporúčame