Ktorý prst ruky je pomerne nepodstatné. Nedá sa. Spoločná poľovačka...netreba špekulovať.
Ktorý prst ruky je pomerne nepodstatné. Nedá sa. Spoločná poľovačka...netreba špekulovať.
No...už som sa kukol. Skoro som sa trafil. Na to, že aspoň 30 rokov nečítam beletriu celkom obstojné.
Ten literárny oný som mal na mysli čosi ako žáner. Neviem, či v literatúre existuje žáner. Poznám iba poviedka, novela, román.
Také čosi na tri strany...to bude asi poviedka. Mohol by som sa na to pozrieť...konečne.
Fakt? Zasa si roztlieskavačka mojich zúfalých "súperov"? Tak - nech sa vám spoločne darí.
Chystáš sa azda pichnúť ma vidličkou do koulí, drahá? Takého barbarstva by si sa dopustila?
Teraz vážne. Vidíš, keď som v takomto nasadení hneď by som (z fleku) napísal pár príhod z krčiem, resp. vinární. Neviem ani ako sa taký literárny oný volá.
Za ten čas, čo sa tu povaľujem...by toho bolo celkom dosť. Už to nedoženiem.
No a plebs...patrilo by sa vedieť, že na aristokraciu nedočiahne. A skúšať dotknúť sa chodidiel Hospodina je ozaj márna snaha.
No, 200 falošných "pocitov" o sraní ročne by bolo mierne prehnané :-)). Vlastne...kto vie, možno je aj to super.
Mal som na mysli pocit z človeka, zo situácie. Spoliehať sa na prvý pocit je podľa mňa rozumné okolo tých 80% správnych odhadov.
Úmrtnosť nie je prvoplánová pre každého (pre teba evidentne áno). Pre mňa nie je dôležitá ani dĺžka života (pre teba áno).
Azda nemusím ani písať: dôležitá je kvalita existencie (veľmi účelovo používam termín existencia). Existencia a život podľa mojich kritérií nie je to isté.
Pre mnohých (a ja ich za to neodsudzujem, rešpektujem to) je dôležitá aj existencia v dlhoročnej kóme. Nerozumiem tomu, no rešpektujem. Určite je veľa toho, čo nedokážem pochopiť.
Hentoho? Ten má pocit, že ide prdnúť...a pokadí sa.
Mať spoľahlivý pocit je tak 80%. Ak mám ročne tisíc "pocitov"...seknúť sa 200x je fajn.
Pekný účes, doslova sexi. Som zvedavý kedy/či nájde odvahu a ostrihá ten bordel, čo má na gebuli dohola. Možno nikdy. Nemajú/li na to Peter Naď, Meki, Paľo Hammel. Vyzerali by ako vetchí dedkovia, to je jasné. Neviem, či im tie chumáče pomáhajú.
Peter Lipa s tým nemal problém.
Zamontoval som sa omylom, moja chyba. Vlákna sú pre mňa čudné.
Až od polnoci ťa vyradím. Mám prinajmenšom toľko srbskej krvi ako Novak. Jeho krv je spolovice čiernohorská, spolovice chorvátska. Cíti sa ako Juhoslovan. To už byť nemôže. Je občan Srbska, srbský tenista.
Toto je ale veľmi sprosté, barbarské a primitívne pristupovanie k niečomu.Toto je o výnimke usporiadateľov AO. Akýsi pôvod rieš medzi hlístami vo svojich črevách. Mňa láskavo vynechaj. Pokojne sa ale pozri do zrkadla a skús identifikovať čo za ***** vidíš.
Mimochodom, keby som bol Maďar...určite by som sa k tomu hlásil. Aj k Cigáňovi.
Fakt? To akože keď dostaneš trest smrti sťatím...môžeš požiadať o zastrelenie?
Nebodaj máš celibát...a požiadaš o hárem?
Aké ***** výnimky? Austrálske inštitúcie jasne povedali, že nič.
To PS som pochopil. Menej to, za čo ho chváliš.
Počkaj, očkovaní sa nemusia testovať? Lebo športovci áno. Ja som mal pocit, že testovanie je už iba na buzeráciu. Áno, aj očkovaných.
Tak potom sa všetkému vyhovieť zrejme nedá.
Páčiš sa mi, asi nebudeš z partie bačkoristov.
Vieš, čo je pre mňa záhadou? Prečo sa nikto nepýta, čo majú robiť ľudia 6 mesiacov po chorobe. Protilátky vraj nestačia...tak čo? Po 6 mesiacoch treba znovu ochorieť...alebo žiť v ilegalite a podstupovať trojdávkové očkovanie? Veď kto je do 6 mesiacov po uzdravení sa? Iba tí od jesene. Keď odbije 6...domáce väzenie, pokuta.
No ale...veď to práve neurobil (???).
Máš pravdu. Ospravedlňujem sa. Neviem na základe čoho dostal výnimku.
No ale...ak niekto chce byť veľkým vzorom, martýrom...môže aj ponúkanú výnimku odmietnuť. Iste, teraz už prepaľujem.
Doplním hneď, dnes mi písanie ide "od ruky". Som rýchly, pohotový...dnes aj bezkonfliktný.
Výnimky neuznávam. A toto je veľmi citlivá, háklivá...vyvolávajúca oheň. Vraví sa tomu "polarizujúca".
Nie. Medializovaný bol dlhodobo jediný tenista, ktorý sa odmietal očkovať. Mal tri možnosti
1. nezúčastniť sa
2. splniť požiadavky
3. podviesť
Trojka má dve podmožnosti:
a/ falošné potvrdenie
b/ výnimku
Odporúčame