To je skoro dobre. Ja som mal v rodine vždy aspoň 5 lekárov/farmaceutov. Už ako 2 ročný som pobehoval v dedovej ordinácii. Iste, nie v ČSSR. To len taká malá reminiscencia (musím sa pozrieť, čo to R je).
Aha...názor jedného...je iba subjektívne videnie. Aplikovať toto z druhej ruky...to som zásadne proti. Publikácií mám požehnane, k mnohým sa veľmi nehlásim...lebo to boli strašné maňoviny.


