Slováci nevyvinuli ani jediné farmakum, Česi tuším jedno. Čiže, trepať o "vývoji vakcíny" krajinou typu SR je kretenizmus a diletantstvo. Tu jazdí totálna intelektuálna zberba, ktorá nemá riešiť ani hnačku, nie vážne veci. Nevedia ani 10 na -9 toho, čo napr. Pastorek...ale opľúvať ho budú a povedia, že nič nevie.
Budú "hodnotiť ŠÚKL, SAV, odborníkov...a nemajú ani stredoškolské vzdelanie. A to je teda sila. On by si trúfli odstrčiť kardiochirurga a sami by transplantovali srdce - lebo o tom kdesi niečo čítali. Tfu!


