Veru, teraz nie. Ležať hore ****
Veru, teraz nie. Ležať hore ****
Je veľa toho, čo sa neoplatí učiť. Babka ovládala biliardové tágo v krčme. Namierila do čela - trafila do rozkroku. Účinné. Fibingerová neboxovala, no možno by z prvej zložila desať rokov trénujúceho boxera - ak by sa zadaril prvý úder.
Novaka by babka dala, ak by ho hneď trafila...ja neviem, do oka. Načo trénovať?
Natáčky? To som iba prikrášlil, babka také veci neriešila. Charizma? To čo je, pre Boha? Už sa to tak volá?
Za normálnych okolností, ak sú prachy...sa dá ísť hocikam.
Čo je "zákonné zabíjanie"? Skús porozmýšľať a ak sa nezadarí...opýtaj sa ma znovu.
Znie to možno divne - ale áno. Dá sa zabíjať aj zákonne, dokonca aj v mieri...aj v SR.
Slováci určite nie, neboli nasadzovaní do bojov. 601. skupina AČR...tí mali dobrú povesť.
Neskôr okolo nich bola aféra "zabi svojho Talibanca".
Verím, že niektorí/mnohí tak žijú. V poriadku to ale nie je.
Myslieť iba na seba, kašlať na ostatné...to normálne azda nebude.
Teba zaujímaš iba ty? Sám? Ostatní nič?
Ja a môj pipík? Skúsime. Aj tebe pekný deň...a trénuj tú roznožku.
Ja som si ľahol spať...ale trvalo to krátko. Znásilňoval by som sa keby som sa snažil spať.
Vážne? Kto by to povedal. Ja som si predstavoval...ale nič, to ti ukážem. Možno aj obslúžim, uvidíme....ale oči neslúžia, sakra!
Zvládneme to azda aj naslepo. Čo povieš? Palec pravej ruky ale nebudem používať.
Tak mi tam kľudne napáskuj slepáky :-). Ja to nikdy nekontrolujem :-).
Neviem, ale strašne ma pília oči. Pri mojom nicku...dosť zle.
Odporúčame