Ty môžeš zdieľať akurát *****
Ty si známy hrdina. Nebol si na fotke Bielika pred hlavňou tanku? Iste, odvtedy si trochu pribral.
Čo by si chcel "dať"? Chodidlo do rozkroku? Kľud, ujde sa ti.
Ja som apolitický na doraz. Ak je zakázané zhromažďovanie, povinnosťou represívnych zložiek je zakročiť pri porušovaní.
Videl som Mikulca - nebolo to vyhrážanie sa.
To bol ale úplne iný luxus. Aj keď...vtedy chutil asi viac ako dnes lode a lietadlá...+ štetky.
Bolo to oveľa naturálnejšie. Pokojne môžeme ísť bod po bode.
To sú iba drobáky. Veľké šupy boli za Mečiara. Ľahneš si ako chudobný...zobudíš sa ako majiteľ obrovského majetku. Priamo pridelené, na meno. Toto by som ja neodpustil.
Tí Mečiarovi chlapci si už bohate užili, aj keby ich vyvesili za nohy...oplatilo sa. Ale majetok im nepatrí, ani ich rodine.
Incheba...Rus? Prečo, to nikoho ne*erie? Ešte aj "vydržal" najlepšie vinohrady nad BA. Asi sa o ne nemal kto starať...iba on.
Tá partia okolo Mečiara...už sú všetci ticho. Aj okolo Slotu. Slovák vraví: čert to ber, už je to raz tak. Zabudnuté, odpustené.
Dnes nespíš? Nočná? Teraz máte noc, nie?
Idem pozerať tenis...prvý zápas začína. Boškávam.
Prepol si si nick? Nespomínam si, že som mal s tebou tú česť. Iste, ak niekto ohrozuje iných...treba mu v tom zabrániť. Na to sú represívne zložky všade na svete.
No a ja osobne...ak niekto na ulici niekomu ubližuje...zasahujem aj ako civil. Je to pre mňa nebezpečné, no považujem také konanie za správne.
Určite nelipnem na dlhej existencii na tomto svete. Pri nízkej kvalite života sa rád odpracem. Ak niekto zaľahne a treba sa oň starať...je to iba utrpenie pre všetkých zúčastnených.
Negovať vek je smiešne, to sú kecy, Jasné, že sa môžem nadrapovať a tváriť ako superman...starnutie nikto nezastaví.
Iste, ak niekto chce byť "nažive" aj ako nehnuteľnosť...musí sa to rešpektovať.
Tú "handru" budeš nosiť pod nosom iba dovtedy, kým ma nestretneš. Potom ju budeš mať pretiahnutú cez uši.
Ty sa o tuposti radšej nevyjadruj. Si jej personifikáciou. Polenu by si mal vykať a zdraviť ho ako prvý.
Nenosím na ksichte nič. Prečo sa pýtaš?Ty nosíš babkine bombarďáky? Nazdravie.
Ty si mimochodom strašne priškvarený týpek. To R je ochranný prostriedok na dýchacie cesty, resp ich otvory. Ty asi dýchaš otvormi inde, pravdepodobne v rozkroku. Tam si teda daj nejakú plienku alebo čo.
Ušami dýchaš sotva, tadiaľ ti vyteká sajrajt z gebule.
Mňa láskavo nerieš, nestojím o tvoje "hodnotenie". Baránek mal to rúško iba formálne. Možno preto sedel dosť vzdialený od ostatných, ktorí to mali až po oči. Tak sa nosí rúško? Ešte aj papuľa vonku? To je ako plavky...a vercajg vyhodený von ponad gumičku. Strašne nechutné stvorenie.
Aby sa niečo dalo označiť ako objektívne, muselo by to byť posúdené napr. 100 ľuďmi. a mať jasnú väčšinu. Tvoje prdy sú iba subjektívne vnemy. Že sa ti páčia - máš na to právo, uži si ich.
Odporúčame