Ako mohol človek pred 30 rokmi ovplyvniť dôchodok? Iste, je neslušné ak ešte žije.
Ako mohol človek pred 30 rokmi ovplyvniť dôchodok? Iste, je neslušné ak ešte žije.
Doplním. Tí, ktorí dosiahli dôchodkový vek pred 30 rokmi...majú byť radi, že majú kyslík.
Mladí by ich asi radi vypli. Odčerpávajú...To je ***** spoločnosť.
Tým sa nezaoberaj. Bol to môj prvotný vstup. Robíš sociálku? Radíš, škodíš?
Fakt? To je veľmi relatívne. Chodíte v lete lyžovať, v zime do tichomoria?
Nečítam. Nie je to ale zásada. Občas si niečo prečítam. Nie som ortodoxný nečítátor. Jem aj bravčové.
Téma je starobný dôchodok...ak sa nemýlim.
Je aj lepšia kombinácia: starý, chorý...chudobný. Ja som to vylepšil.
Starý, chorý...na mizine. Idú na mňa stáda báb? Chcem poradovník.
*****tý europoslanec má tuším 20 litrov mesačne.
Nevrav. Ona je fajn? Tá poisťovňa? Ty tam robíš?
Neráčil by si sa verejne po**ať z toho maňovského inžinierstva? Dokonca výkonného? Mám kliknúť na ten konský link? Čo tam uvidím?
No...bolo to OK? Ja pred "alebo" nikdy nepíšem čiarku. V mojom veku už nebudem študovať blbosti.
Dôchodcom je v SR dobre alebo menej dobre? Tipnem si: nie zrovna dobre. Mám matný pocit, že mladí by dôchodcov radšej nemali. Nech sa odpracú...
Je to dlhá pauza...alebo insuficientné myslenie. Ak robím chyby, neopravujem. Preklep sa stane.
Prečo, drahá? Si babka, nie? Tvoj veselý rozkrok je menej odolný ako u mladých samíc? Ja sa na Tvoj rozkrok fest spolieham.
Spievaš tú "nebola som veselááááá"?...dáme rotáciu uší rovno na 3 litre. Vieš, že sa na mňa môžeš spoľahnúť.
Láááááááááááááska je láááska...my budeme tancovať...a trrrrr....vrrrr...mrrrr
...starííííííííííí rodičia.....Boha vášho, dokedy vás mám vyučovať? A to som sa do ČSSR dotrepal dospelý.
Odporúčame