Presne. Céder, to je ono. Ideme cédrovať, drahá?
Súhlasím. Môj charakter sa ako ráči pozdávať? Fajn? Myslel som si to. Vďaka.
Jasné. Severokórejci sú tiež nadšení zo seba.
Lepšíš sa, drahá. Verím, že je to môj vplyv.
No teda...Máte sladkú aj pálivú papriku? OK, ja si osolím korením. Dovolíš mi to,, drahá?
Tak si pozri vlákno. Ja v tom nie som zrovna doma. Zlý dizajn.
To ako- vážne sa pýtaš? Vieš koľko ľudí má ochrana seriózneho prezidenta? Cez tisíc. Iste, sú tam aj úradníci, ženy...Prvý kruh (tak sme to volali)...to je iba vizuálny efekt.
No...lebo. Nemal mať štátnu ochranku. Stále má nejakú...ale to už nie je problém občana. Ale určite by ho rady opľuli babky, dedovia zmlátili barlami. Aj psy by ho ošťali. Môj kocúr tiež.
To je posun. On hovorí o konkrétnej osobe a sebe.
Tak-tak...A ten vyššie si myslí, že určite neotrčí kopytá o minútu?
Moja sestra smrť sa na vek nepýta.
Poleno je dobré...kľudne. Máš skúsenosti? Iste, s ovalením po čele.
Ja ti ponúkam kultivovanejšiu zábavu.
Tak...ja ťa chcem niečomu naučiť a ty prdíš. Ten strom...vieš zdvihnúť? Je na tebe, či ho budeš brať od koreňa alebo zhora. Predkloníš sa...a oboma rukami ho chytíš...a dvíhaš. Zatiaľ jasné? Viem, že by si v predklone privítala prekvapenie odzadu...to je iba fantázia.
Zamerajme sa na strom. Máš ho? Držíš?
Odporúčame