Univerzál.
Keď ho zrovna nepotrebujem, pohodím ho hocikde. Kto by to vláčil so sebou?
Nie, už som ich obhospodáril. Máš na mysli tie ďalšie? Príde aj na ne rad. Som dobrák od kosti.
Z libida? Môjho? Z toho, kde nič nie je ubudnúť nemôže.
Ale žuvačku ti ponúknem. Rada prežúvaš? Bez protézy...
Nie, už necvičím...ale chystám sa začať. Počas zavretých fitiek som mal výhovorku, potom bolo teplo...teraz zasa čakám, že fitká zavrú. Tak načo začínať?
Kvety? Tie som babám nikdy nedával. Mali radšej ten oný...nezvädnutý.
Drahá, už si obživla? Zvládla si môjho? Idem sa pozrieť.
V podstate aj áno - lebo neklamem.
Ja to ale pokojne poviem. O mojej existencii duplom.
Pracujem na tom, aby som absťák nemal. Nepožičiaš na pár litrov? Nevrátim, odrobím.
Nie, drahá. To si bola ty. Vyjadruješ sa o koňovi (či koni?) na ktorom si nejazdila.
Tak: ideme, cvičíme rozkrok, čeľuste...krk, jazyk...
Nuž...dnes som videl v TV deda. Teda nie môjho, starca. Dal som si ho do prehliadača: o sedem rokom mladší. Nuž, asi ma resuscitovať...to by chcelo odborníčku.
Čo tak oživiť padlého slimáka? Či ako si mi ho nazvala? Zošúvereného mäkkýša?
Odporúčame