Nuž, ty si dostával riadne šupy pipíkmi do gebule keď ťa nakoniec nedonosila.
Nuž, ty si dostával riadne šupy pipíkmi do gebule keď ťa nakoniec nedonosila.
Ani mne sa nechválila. Zato ty si svojej vypadol priamo na špičku lodičky, v ktorej usilovne šliapala chodníky. V centre BE sú jej odtlačky navždy vryté do dlažby.
Veď OK, ja to nepopieram. O to ľahšie ma môžeš fliaskať...keby si mal čím.
Slabô, mdlô...mľandroš. Mákkopipikóza ako vyšitá.
Mne netreba nič "povedať". Najmi si bezdomovcov aby spočítali počet písmen v tejto debate. Myslím, že viac ako polovica je z môjho genitálneho pera.
Tebe riadne vyhorel mozek. Ešte sa ti dymí z uší? Spomedzi poliek bezpochyby.
Ty ako vieš kedy sa čo darí "čínskej pliage"? Kedy si ju zažilo, ty moňo?
Je september, chrípkové obdobie začína až v novembri.
To vyššie je čo? Azda pochopil odpovedííí? "intatiná" - to je čo? Si slepý, nie slepým. Čiarka ide po slove, potom medzera...nevieš písať.
Máš niečo k veci? Ak si tupý, za veľa prachov ti môžem nabrúsiť mozek cez uši. Preštelujem šraubovákom. Transplantácia...tá je nad tvoje finančné možnosti.
Ty môžeš akurát tak cucať z vodcovho chobota. Mne vysvetľovať? Ty? Ozembuch s učňovkou z moňašoviny? Aké "opatrenia" spomínam? Vyhýbam sa aj slovám na O, R...nerobím prognózy, nič neobhajujem, nepropagujem. Je mi jedno, aké kde budú čísla.
Reagujem iba na tupé "tvrdenia". Ak niekto nevidí priestor medzi 0 a 100, ak nevidí iné farby ako je čierna a biela...to je totálny ma§o. Ty nie si kompetentný vyjadrovať sa o ničom, čo súvisí s medicínou - ani okrajovo. Čo sa ako ukázalo...ty si múdrejší ako zvyšok sveta? Ako si hodnotil a čím si meral úspešnosť "opatrení"? Zásunom nosa medzi polky vodcu?
Ja nie som Slovák, ani občan SR. Tak ma láskavo neťahaj kamsi do Márišky. Nie som ale slepý a vidím, že sa "opatrenia" na SVK nejako zásadne nelíšia od iných končín sveta.
Už som ti venoval asi 100x viac času ako si zaslúžiš - tak na teba *****. Choď prejazykovať vodcu. Možno jazykom zvládneš aj masáž mandlí, ak si frajer tak aj prostaty.
Veď ťa nikto nenúti dýchať cez striebro. Ale zato navštíviť vodcu a vyťať mu po papuli môžeš.
On predovšetkým absolutizuje. Iba nula a 100. Všetko alebo nič. Čierne alebo biele. Kto fajčí - dostane rakovinu. Kto nefajčí - bude žiť večne ako Lenin.
Odporúčame