Fakt? Naozaj? To strašnôôô býti.
Dámy, je čas na rannnú onú...rocvičku cez tyčku
.
Tak ideme, všetky 5: najlepšie sa cvičí...na kohože tyči? Idem preč, tyč vám nechám. Nemusíte ju extra šetriť. Treba ju doraziť, bude nová.
Očuj kámo, prečo si si dal tak stupídny a nepravdivý nick?
Klídek, Gabrieli. Som dobrák od kosti, tak ťa uspokojím bez oného...Hegera. 30 mil. To by mohlo byť 0.3 mil na hlavu. Genitálny, čo? Taký som dnes, čo narobím.
Reagujem iba na prvú vetu (to som uzrel nechtiac). Nem-nem, máš 5 ohnísk...ale musíš tam založiť, podpáliť. Rozumíííš? A prikladať - inak zhasne.
Ja som ale strašný dobrák, takto učím plebs - zadarmo.
Ale...ja napr. nečítam. Ale zato píšem požehnane a rád. Aké platenie, aj prášim zadarmo. Prachy...to je zaujímavé iba pre lumpen...oný. Teda aj (občas) tupohlavých bohatých.
No...ranné číslo nebolo príliš vydarené, no dnes ešte dáme zo desať. Myslím, že sa prudko zlepším. Prinajmenšom ako Igiho krivka.
To je dobre, že súhlasíš, drahá. Dáme teda ranné číslo.
Trepe sa dve na tri. Ani to nevieš? Také ľahké? Ištenem a Máriška zúrivá...
Pripravená? Na zem či oheň? Ja volím komín. Ale pokojne trénuj aj truhľu.
Najprv áno. To ale neznamená, že sa následne nemohlo šíriť tak, ako "nezmysel". Napni ten mozek. Máš?
Tebe "rúšečko" nestačí. Potrebuješ cez hubu riadnu plienku. Lebo ňou kadíš a prdíš.
Diego si hodne pridal...Ak má 170 cm, zjem jeho kompletnú výstroj aj s oblečením, vrátane slipov a ponožiek. Každopádne, tí ostatní mali pomerne normálne proporcie, on vyslovene trpasličie. Krátke končatiny, najmä predkolenie a predlaktia, veľká hlava. To sú typické nanické prvky.
Úžasné, škoda slov. Pánbožko sa už asi nevedel pozerať na to, čo baby stvárajú...tak zoslal Šwiatekovú aby načrtla, ako má vyzerať tenis.
Chabý pokus mliečniaka obhrýzať lýtka tigrovi tuším zhasol. To "nezábudok"...je asi zle. Slovenčina má strašne veľa slabín. Skloňovanie je v zásade parádna vec...ale má úskalia.
Nerozumiem, trápi ťa tupohlavosť? Tak príď, preštelujeme mozek...nabrúsime cez uši.
Odporúčame