Otvára sa mi nožík vo vrecku, keď znova a znova čítam tieto hlúposti. V dnešnej podobe automobilu je príliš veľa emócii a príliš málo rácia a cena, ktorú platíme za tento už dnes neúnosný stav je privysoká. Z automobiliek počujeme len vyplakávanie. 30 rokov ignorovali jasné signály EU. Osprostievali zákazníkov predimenzovanými opachami a tí majú dnes úplne skreslené očakávania. ...aj v diskusii pod týmto článkom sa to iste prejaví.

