Volkswagen stojí na križovatke. Spamätá sa, alebo ho čaká voľný pád?
Je smutné čítať tieto sprostosti. VW nie je v problémoch kvôli elektromobilite, ale kvôli vlastnej nenažranosti a neschopnosti. Elektromobily dobre živia Teslu. Mohli by aj VW, keby mali parametre ako má Tesla. ...alebo sa mohli vydať cestou ľudového elektromobilu. Auta s dojazdom 300km s nabíjaním 50kW, ktoré dovezie takmer zadarmo človeka z predmestia, alebo priľahlého vidieka do zamestnania. Namiesto toho vybudovali na elektrickom powetraine, ktorý v podaní VW nedosahuje žiadne špičkové parametre, alegorické vozy ako ID3, ID4, ID5 a ID7. Tešili sa ako budú kasírovať OD 45tis EUR za takéto opachy. ...a nekasírujú nič. Elektromobilita v podaní VW, ale aj BMW, Mercedesu a celého Stelantisu je ukážka ako to nemá vypadať. Tak nevyplakávajte!