Je jedno aký je Putin stratég. Podstatné je, že je agresor, masový vrah a ničiteľ ľudských osudov a ako taký musí byť predvedený pred spravodlivosť.
Je jedno aký je Putin stratég. Podstatné je, že je agresor, masový vrah a ničiteľ ľudských osudov a ako taký musí byť predvedený pred spravodlivosť.
Úprimne ti píšem, že sa cítim ako idiot, keď sa novinár pokúša donútiť nášho zamestnanca Fica aby skladal účty pred verejnosťou z pomäteností, ktoré natáral a zo škôd ktoré napáchal a namiesto toho je napadnutý a ignorovaný. Tak si hovorím, že namiesto doživotnej renty je ten Fico zrelý na doživotnú basu. A Fico sa ešte opýta, že za čo? Ale otázka je skorej, že za čo nie?
Toto je ruská kultúra. Občan je za idiota. Tí, čo sa s tým stotožnili, ich aj volia.
Ženy, vzoprieť sa násiliu nie je riešenie. ...Ficova a Kaliňákova logika.
OK. Ukrajinci nám dali skoro 3 roky na to aby sme sa pripravili na zastavenie ropy z ruska. Len idiot sa dnes môže tváriť prekvapene.
Výsluhoví komunisti a eštébáci nám vládnu, lebo sme sptostí, nie preto, že sme ich po roku 1989 nepovešali.
Ale ani hlavnými organizátormi neboli.
Toto asi presne chceli tí idioti, čo ich volili, lebo neviem o tom, že by Fico mal nejaký iný program.
Najväčšia slabosť nového SUV je to, že je to SUV. Na oltár tohoto nezmyselného formátu vozidla padne minimálne 20% dojazdu.
Kto nemá peniaze na to aby živil svoju armádu, bude živiť cudziu. ...v našom prípade asi ruskú.
Smiešne. Hneď treba zaviesť ročnú vojenskú službu povinnú pre každého. Žiadna civilka, žiadne modré knižky. Na najbližších 15 rokov povinnú regionálnu obranu. Potom budú dostatočné zálohy - pravidelne precvičované. 1500 tankov 100 bojových lietadiel, 1000 delostreleckých systémov, 2000 APV a IFV. Rusi nedostanú rozum cez noc a je otázne, či ho vôbec niekedy dostanú. Vojne zabránime jedine masívnou pripravenosťou. Takou, že ani nepomyslia na nás ako na korisť.
Vieš, keď si niekto hovorí že "pronárodne orientované konzervatívne sily" a "rustikálna sociálna demokracia", tak to je preklad aby každý rozumel o koho ide.
Ľudáci, klérofašisti a nacisti idú oslavovať SNP. Na parádu!
Úroveň tvojho intelektu zodpovedá úrovni pravopisu.
Stále môžu montovať na linke autá alebo niečo iné.
KHL je výkladná skriňa Putinovho fašistického režimu. Netreba žiadnu nadpriemernú inteligenciu aby človek pochopil, že Hašek má pravdu. Je to presne to isté, ako keby Hitlerov zahradník súťažil na Flóre Bratislava. Tiež by to bolo absurdné a neprijateľné. Tak nestrkahte hlavu do piesku a netvárte sa, že keď zavriete oči, tak vás nikto nevidí.
Majdanu sa dá rozumieť. Rovnako ako u nás v roku 1989 to bol únik občanov Ukrajiny z tzv. ruského sveta. Janukovyč odmietol potvrdiť kurz Ukrajiny smerom k EÚ a občania sa vzbúrili. Hodili ho cez palubu v záujme svojho smerovania k civilizovanému svetu rovnako ako sme my hodili cez palubu Mečiara v roku 1998. Leninov puč v roku 1917 bola čisto terorustická akcia financovaná Nemeckom. Celú akciu pre Lenina vymyslel a financovanie zabezpečil Helfand.
Toto všetko je dôsledkom toho, že sa v roku 1917 dostala k moci zberba, zločinci, vrahovia, darebáci a pobláznení utopisti.
...ešte spomeň, že všetci kradnú, svoje si nedáme, cudzie nechceme, za boha-za národ... A všetky tie mečiarovsko-ficovské sprostosti.
Fico robí šaškáreň pre hlupákov.
Odporúčame