Fyzika má pravdu. Toto nie je politická ani žiadna iná debata. Fyzika hovorí jasne, že elektromobil potrebuje len tretinu energie oproti autu so spaľovacím motorom, ktoré vypúšťa 2 tretiny energie paliva do vzduchu.
Fyzika má pravdu. Toto nie je politická ani žiadna iná debata. Fyzika hovorí jasne, že elektromobil potrebuje len tretinu energie oproti autu so spaľovacím motorom, ktoré vypúšťa 2 tretiny energie paliva do vzduchu.
Číňania nám teraz ukážu ako to má vyzerať. Dopadneme presne podľa hesla "Kdo chvíli stál, již stojí opodál."
Nemáš dve tváre? Ano. Máš len jeden ksicht. O to je to horšie.
Nie, ale viac ako polovica občanov je idiotov. A zdá sa, že sa to časom zhoršuje.Veď kto môže uvažovať nad podporou pre Pelleho, Danka, Harabina, Uhríka a dnes už aj Matoviča?
Tento proces beží v automobilkách kontinuálne. Nazýva sa "Analýza konkurenčných automobilov". Zakúpený konkurenčný voz väčšinou odpovedá triede vozidla, ktoré je práve vo vývoji. Najprv sa všetci zainteresovaní inžinieri povozia a potom sa celé auto rozoberie a rozreže na kúsky. Z celého výskumu sa vypracuje dokument, ktorý je k dispozícii relevantným inžinierom.
Revolúcia by to bola, keby mal Fico podporu 5%. Lenže tu je viac ako polovica občanov na jeho strane. To by bola skorej občianska vojna.
Rozhovor u nás doma s dcérou, čo teraz končí vysokú školu. "Tato, keď vyhrá Pelle, ten väčší byt už hladať v BA nebudeme. A ani robotu." Asi toľko o dôchodkoch na Slovensku.
Nemal som žiadne info. Ani nemám. Platí čo som napísal. Toto lietadlo patriace štátu, ktorý nás pokladá za svojho nepriateľa už nikdy nikam žiadneho vojaka nedovezie. Teda ani k nám. A to je pre nás dobrá správa.
Bolo to vojenské dopravné lietadlo! Vojenské! A ruské. Toto lietadlo už k nám výsadkárov nedovezie.
Tak ma nechajte neslobodným. Ja to tak chcem. Hlavne ostaňte tam kde ste a nepomáhajte mi.
Keď vidím rusa ako sa oháňa "slavjanstvom" ako prvá ma napadne Katyň. A potom milióny rusov, ktorých zavraždili sami. Naposledy Navalného. To nebol Slovan? Tak si to svoje Slavjanstvo strčte niekam.
Lenže my sme slobodní a žiadne oslobodenie od vás nečakáme. Ostaňte tam kde ste a starajte sa o seba.
V čo sa prejavuje môj nacizmus?
Ja ti presne napíšem v čom spočíva nacizmus Kremľa.
1. neustále povyšovsanie ruského národa nad všetky ostatné
2. uplatňovanie rasistických princípov v Kremelskej ideológii, politike a konšpiráciách. To sú tí stále spomínaní Slovania a Anglosasi...
3. rozosievanie strachu a nepriateľstva medzi rusmi voči všetkým okolitým národom
4. expanzívna politika s cielom rozšírit svoj priestor na úkor okolitých štátov (Moldavsko, Gruzínsko, Ukrajina a vlastne aj Bielorusko)...
5. militarizácia ruskej spoločnosti a indoktrinácia občanov od detského veku
6. uplatňovanie princípu, že občan slúži štátu/národu a život občana patrí štátu
7. násilné potáčanie princípu plurality názorov a opozície v štáte
.
.
.
Náckovia sú v Kremli.
Našich hlupákov si zvládneme sami, ale načo dávať priestor ruským hybridným trolom, čo tu osprostievajú ľudí?
Bolo by na čase aby v tomto štáte už niekto začal riešiť ruskú hybridnú ofenzívu a opätoval útoky ruských trolov, pretože žiadne ruské noviny nemajú na webe takúto voľnú diskusiu ako Pravda.
Nacista si ty. Od čias nacistického Nemecka žiadny národ a štát netrpel zakou samoľúbosťou, nekritickým sebaobdivom a narcizmom ako rusko. Od víťazstva v druhej svetovej vojne sa preoslavovali až k nacizmu a fašizmu.
Moje auto stálo dvojročné 24000 EUR. Teraz má 5rokov. Po odpočítaní tých ušetrených 9000 EUR ostáva teda 15000. Tvoje auto by muselo byť zadarmo aby si ušetril.
Skúste sa opýtať seba, či je vo vašom záujme aby boli elektromobily zatlačené do prachu. Nám elektromobil ušetrí ročne 3000 EUR na benzíne a servise.
Jaguar mal vyvinutý a pripravený do výroby elektromobil - následníka XJ - už v roku 2020. Bol zrušený tesne pred nábehom.
Odporúčame