Poviem ti, že keď tu čítam tie rusofilné príspevky, tak naoyaj nie som hrdý na to že som Slovák. Pred 50 rokmi po obsadení rusmi každému bolo jasné, čo je tá zberba zač. V roku 1989 tak isto. V roku 1924 Dubčekov otec aj s mladým Dubčekom odišli do ruska. V rámci Interhelpo. V roku 1935 sa vrátili späť. Zistili na vlastnej koži čo znamená milovať rusko. Tak ako ten plavec, ktorý tam minulý rok preplával za lepším svetom a strávil tam pár mesiacov v base. Dnes na záchode nemusí tlačiť. Stačí ked počká. Tak si polepšil. Asi by vám rusofilom, všetkým nezaškodil poznávací výlet do ruska.


