Fico bol pri moci v období hospodárskeho rastu. Skús sa jeho opýtať, že čo robil 12 rokov vo vláde. Ďalších 6 rokov tam bol Mečiar, čo ten urobil? To sú vaše dezolátske kone. Dzurinda sa v prvej vláde zožieral s Ficovými predchodcami v SDL a v druhej s Ruskom. Predchádzajúca vláda bola síce hlúpa, ale treba povedať že najprv tu bol COVID a potom vojna.

