Kamarát z Nemecka mi volal včera večer. Dnes mi volal Čech z MB. Hádajte prečo? Obidvaja nechápu ako môžeme mať za premiera takého vola. Ospravedlnil som sa im a poprosil som ich o trpezlivosť. Teraz mi ostáva len dúfať, že to nebude dlho trvať. "Reprezentati" ako Fico, Blanár, Danko a Blaha dokážu celú Európu v okamihu presvedčiť, že sme tu na Slovensku všetci prišli o rozum.


