...a väčšine občanov nevadí, že podmienky pre tieto zločiny vytvorila vládna kultúra Roberta Fica a strany Smer. V normálnej krajine by nad možnosťou dať takejto strane hlas vo voľbách už nikto neuvažoval. Lenže u nás máme na druhej strane politického spektra totálnu katastrofu, tak "úbohý" volič má ťažký výber. ...a pretože neoplýva jasnozrivou inteligenciou, voľby dopadnú podobne ako tie posledné.
P.S. Dúfam, že posledné voľby boli dostatočnou lekciou pre Dzurindu, Kollára aj dobrých ľudí okolo generála Macka.


