Dúfam aj ja že USA sú najmocnejšou krajinou sveta. Aby ňou zostali aj, budú musieť na sebe zapracovať. To je isté. Podobne ako EU. Prezidentské voľby, keď si volič vyberá z Bidena a Trumpa sú veľmi smutné kino. ...a to mi na Bidenovi vadí prevažne len ten jeho vysoký vek a slabá fyzická kondícia. Republikánska strana je dnes ten veľký problém. Dúfajme, že sa na horizonte objaví nový Ronald Reagan. Otec a syn Bushovi svojej strane moc nepomohli a korunu tomu celému nasadil Trump kolaboráciou s Putinom - 600mil dolárov na svoju kampaň z ruska prebral jeho syn v Trump tower od Natálie Veselnickej v Júni 2016. Amerika čelí rovnakému problému ako Slovensko. A tým je osprostievanie spoločnosti ako dôsledok pôsobenia ruskej hybridnej vojny, ktorú úrady dlhodobo ignorovali a dnes, ako sa momentálne zdá, je už takmer neskoro s tým niečo robiť. Budeme musieť padnúť na hubu, podobne ako na konci socializmu, aby sme sa konečne prebrali? Lenže kto nás zachráni, keď dnes treba zachraňovat aj USA?


