Len otázočka pre Blahu. Tak toto má byť náš kamarát a spojenec? Ďakujem pekne za takúto spoločnosť. Kim Čong-un, Lukašenko, Putin a ešte na akú zoologickú záhradu sa budeme pozerať večer v správach? Pamätám si časy, keď sme sa pozerali skoro každý večer na Brežneva, Jásira Arafata alebo na Fidela. Neboli sme ďaleko od toho aby sme chodli s holým zadkom. Severní Kórejci ešte dnes žerú hlinu.


