Milí rusofili, povedzme si pravdu. Víťazstvom Ukrajiny je už aj to, že sa Ukrajinci nezlakli hrubej barbarskej fašistickej sily ruska a už rok a pol bojujú odolávajú a oslobodzujú svoje územie. Na rozdiel od vás, ktorí ste pustili do gatí a budete schvaľovať všetky tie ruské zverstvá len aby ste si zachránili svoj biedny život v ruskom otroctve.


