To je ich starosť. Ľudia si musia kúpiť parkovacie státie v parkovacom dome. S wallboxom. Parkovanie na ulici, tak ako je to dnes, je bohapustá okupácia verejného priestoru. Dostávame sa tam kde Japonci. Chceš mať auto, musíš ho mať kde parkovať.
To je ich starosť. Ľudia si musia kúpiť parkovacie státie v parkovacom dome. S wallboxom. Parkovanie na ulici, tak ako je to dnes, je bohapustá okupácia verejného priestoru. Dostávame sa tam kde Japonci. Chceš mať auto, musíš ho mať kde parkovať.
Normálni ludia už na politiku na Slovensku rezignovali. Kto by sa tam išiel "hnojiť" medzi psychopatov ako Fico, Danko, Matovič alebo Kollár? O Uhríkovi a Mazurekovi ani nehovorím. Sulík si môže fandiť, ale to je tiež ťažká diagnóza.
Musiš sa ísť opýtať ľudí aj mimo vašej osady.
A čo na tom nie je pravda?
Info pre rusofilov. Realita, že ruské tanky sú na Ukrajine sa dá napísať dvomi spôsobmi.
1. Rusko agresívne napadlo Ukrajinu.
2. Ukrajina sa zákerne podsunula pod ruské tanky.
My normálni ludia veríme tej prvej interpretácii. Zdá sa, že vy preferujete tú druhú, ktorú uvádzajú vaše zdroje.
Ale veď aj mi čítame tie vaše zdroje, neboj sa. Len vyhodnocujeme ich súlad s realitou.
Radšej napíš v čom sa mýlim a o čo ide tebe.
Ja som ti napísal, že mne ide o to, čo je u nás doma. O čo ide tebe?
Skús napísať tvoju motiváciu nazývať prezidenta, ktorý hrdinsky bráni svoju krajinu šašom. Dve otázky.
1. Čo by mal robiť ako preziden svojej krajiny lepšie?
2. Čo robí Putin lepšie ako Zelenský?
Na vysvetlenie. Naše fabriky sú súčasťou Európskeho priemyslu. Bez neho je naša ekonomika mŕtva. Ani vemeno samotné neprodukuje mlieko. Na to treba celú kravu. Toľko vysvetlenie pre vemená... Takže pre rusov sme len rozšírenie nárazníkového pásma.
Mne ide o to, aby moji blízki a priatelia mohli slobodne žiť pokojný a plnohodnotný život. Preto podporujem Ukrajinu a aj našu zahraničnú orientáciu na NATO. Mám skúsenosti aj s dobou, keď to nebolo tak ako dnes. Jednoznačne dávam prednosť súčasnému stavu.
Rusofili a iní Putinovi pritakávači z radov našich občanov, o čo ide vám? Čo dobrého si od Putina sľubujete? Kde na svete už takéto dobro Putin zariadil?
Ruskí troli a hybridní bojovníci, vy sa mi ozývať nemusíte. Viem o čo ide vám. Urobiť si z nás znova dojnú kravu a nárazníkové pásmo pre prípad konfliktu. Tak to bolo aj pred tým. ....a teraz by to bolo možno len to pásmo.
Vieš, mne napríklad ide o to, aby moji blízki a priatelia mohli žiť pokojný a plnohodnotný život. A preto s Korčokom plne súhlasím. Tvoj záujem bude pravdepodobne iný.
A čo Pytagorova veta? Tomu sa dá veriť? Štvorce čísel a týka sa to trojuholníka. V tom bude nejaký chyták a židia na tom zarábajú...
Pritiústavné bolo, že Janukovyč odmietol otvoriť prístupové rokovania Ukrajiny na vstup do EÚ napriek tomu, že to občanom slúbil a že si to občania želali. Tak s ním urobili poriadok. Neboj. Urobíme poriadok aj s Uhríkom, Ficom a Dankom, keď to bude treba. Urobili sme poriadok s komunistami ešte ako študenti, nie sme až takí starí aby sme nezvládli takýchto agentov ruska. Vtedy sme boli mäkkí. Mladícka nerozvážnosť.
Myslíš, že teraz v Kremli vymýšlajú Putinovi bájkari ako Nikolaj Starikov nejakú rozprávku, ktorá celé toto extempóre zasadí do rámca vyspelej občianskej spoločnosti? Tak to majú veľmi ťažkú úlohu.
Skorej si myslím, že Wagnerovcom dajú možnosť aby zmyli svoje hriechy vlastnou krvou. Bude z nich Štrafnyj otriad.
Tak mi vysvetli akú úlohu zohráva protištátny puč v parlamentej demokracii.
Normálny človek nemá problém s udaním svojej adresy. Týmto chcem len zdôrazniť, že rusko neovládajú normálni ľudia. Ale ostante kludní, lebo toto sa nezmenilo už 100 rokov.
Tá Prigožinova rebélia spoň strhla masku z fasády ruského štátu. Podstat ostáva rovnaká od roku 1917. To čo sa udialo včera bolo identické s pučom z roku 1991. Mafie bojujú o štát. Ruský štát nemá občanov. Len nesvojprávnych nevoľníkov. Nesvojprávnych a zabrzdených, že dovolia takéto manévre so štátom, ktorý by mal patriť im. Patril cárovi a od roku 1917 patrí mafii.
Všetci tvrdia, že je to nepravdepodobné kvôli terénu. ...ale napríklad operácia Bagration v roku 1944 tiež prebehla v najmenej vhodnom teréne.
Odporúčame