Chápem dezolátov, ktorých hlavným cieľom je zbúranie celého sveta, že sa orientujú na Putina, pretože ten s tým už začal. Dezolátom nevadí, že si zničili život (rodinný alebo profesijný, alebo obidva), im vadí, že my sme si ho nezničili. ...a tak by ho radi, s Putinovou pomocou, zničili aj nám.


