Káčer má pravdu. Vo všetkom. Dokiaľ my, ľudia so zdravým rozumom, budeme chodiť okolo dezolátov, rusofilov a Putinovych kolaborantov po špičkách, oni si to budú vysvetlovať ako našu slabosť a svoju bohorovnosť. Takže nebuďme ticho, vyjdime z tieňa a bojujme. Inak nás prekričia.

