Tie čísla sú úplná hlúposť. Veľakrát to preverovali novinári, ale vždy sa ukázalo, že je to lož. To ale vie každý, len ty to nechceš vedieť. Prečo neboli udávané žiadne "obete" z Charkova, alebo z iného neokupovaného mesta.? Lebo tam sa dalo oveľa lahšie overiť, či ide o lož. Táto dezinformácia je od svojho začiatku len jedným z pokusov rozpútať túto vojnu, čo sa nakoniec rusom aj podarilo.


