A aké je? Rusko sa síce už nehlási ku zdiskreditovanému marxizmu-leninizmu lenže ho ovládajú mafiáni, ktorí majú komunistické korene a agent komunistického gestapa je prezidentom. Nedokážu sa vysporiadať ani so zločinmi Stalinizmu nieto ešte s Leninom alebo Brežnevom. Stále sa hlásia ku koreňom Sovietskeho zväzu a propaganda využíva spomienkovú nostalgiu. Vieš si predstaviť, že by sa Nemecko stále hlásilo k Hitlerovi?


