Normálny človek sa riadi zdravým rozumom, ktorý mu hovorí aby sa hlásil k slobode, demokracii, ľudským právam a pokroku, teda tam kde sa ľudom dobre darí a majú pokojný a zmysluplný život. Na Slovensku to väčšina populácie chápala už pred rokom 1989 keď sme so šťastím unikli z krachujúceho ruského sveta a prihlásili sme sa k západnej civilizácii. Toto úsilie vyústilo do nášho členstva v EÚ a NATO. Rôzni dezoláti, komunistickí pohrobkovia a obete ruskej hybridnej vojny sa snažia naše smerovanie spochybniť (viď táto diskusia) v prospech ruska. Lenže tam končí zdravý rozum. Zuzana Čaputová robí svoju prácu dobre!


