Elektrinu vyrobia zo slnka, veľké „fény" ju premenia na teplo a vypustia do vzduchu. Je to proti zdravému rozumu, odkazujú odborníci
Mýliš sa. Keď nie je odber ani kam nabíjať výroba elektriny vo fve sa jednoducho sama vypne. Automaticky.
Zase vám niekto natrepal sprostosti a chytili ste sa toho. Je to podobné ako:
1. Covid
2. Rúška
3. Očkovanie
4. Elektromobilita
5. Emisie
6. ....
.
.
.
1001. Ukrajina sa sama zákerne podsunula pod pásy ruských tankov.
1002. Ukrajinci vraždili rusov na Donbase
1003. ....
.
.
.
5001. Imigranti.
5002. Fico nemá nič spoločné s Gorilou....
.
.
.