Mýto za deväť mesiacov vynieslo takmer 150 miliónov eur
"Systeme myta, ktory je uplne najlepsi"... Z ktoreho si skoro polovicu vopcha sukromna firma . Ty evita urcite zartujes... A o tej jeho "naj" oproti znamkam, sa tiez da velmi silne pochybovat. Keby bolo "naj", tak by neumoznovalo dopravcom obchadzat ho jazdou po bocnych cestach a nicit ich tak. A rovnako by nemoznovalo zahranicnym kamionom obchadzat ho. Je len jeden z prikladov ako Fico umoznuje "spriaznenym" zdierat obcanov. Pretoze vyssie naklady za myto, z ktoreho skoro polovica ide do vrecka sukromnika, prenesie sa do ceny, ktoru v konecnom dosledku zapla ti obcan. Tunel ako vysity. Podobne ako ta neskorsia nicomnost z cenami energii, o ktoru sa v Januari Fico pokusil...