NAKA preveruje dotáciu od Mariana Kotlebu pre hokejový klub vo Veľkom Krtíši
Ja az smiesne, co sa snazi vladne moc ked uz nevie ako zdiskreditovat Kotlebovu stranu pred komunalnymi volbami. Ako topiaci, co sa chyta aj slamky...Pre hokejovy klub nie je dolezite, nad akym symbolom NAKA to filozofuje, ale to, ze su to peniaze. A lepsie daco ako nic. Inak na zamyslenie: koho by to napadlo, ze tato suma je vraj aj nejakym symbolom, keby s tym nevyrukovala vladna moc?1488 Euro ako 1488 Euro... To ale znamena, ze aj za Moravcika, ci Carnogurskeho, ked este Pospolitost, ani LSNS neboli este na svete, ak sa takato suma zjavila v uctovnictve tej ktorej firmy, propagoval sa nou fasizmus? Polozim otazku inak: Vari sme z tou nasou demokraciou tak biedne, ze ked niekto niekomu posle na ucet sumu 1488,--Euro polozi to nasu demokraciu? Nuz.no... Odpoved si da kazdy sam.