Ja na rozdiel od teba neverim slepo co napise kadejaky skrabak. Ak by ma to zaujalo, preverim si to i u dalsich zdrojov. A nakoniec k tomu tvojmu : ..."a pripada mi to vierohodne, tak to nespochybnujem automaticky"... Doveruj, ale preveruj - poznas toto stare slovenske prislovie? Podla toho ako pises, tak len asi velmi tazko... Inak keby si mal tu hrdost, ako pises, neopakoval by si automaticky kazdu klebetu co bulvar vypoti... Najprv by si si preveril u dalsich zdojov co je v nej pravdy. Tak ze tak, mily kormidlo...


