Nechytaj sa za slovicka, ked si v koncoch...Vies velmi dobre co som myslel. Tak sa nerob hlupy... inak si us smiesny... Hladis zbozne na tu svoju modlu na piedestaly, a pritom suvislosti, ze ta je na tom piedestali uz nachylena pre svoju slepotu uz nevidis... Bude to potom pre teba velky sok ak v Norsku z neho spadne... Nebasni tu stale o bodovacich sutaziach. HIstoria nezaznamena, kolko Majster sveta vyhral bodovacich sutazi,ale kolko vyhral pretekov... Napokon, ved napriklad detaz neoslavuje 100.vitazstvo v bodovacich sutaziach, ale 100. vitazstvo v pretekoch. Pre porovnanie aby si zase vitazoslavne nevajatal, Anglican ich ma 147. A mohol uch mat viac, keby ho ta Saganova nicomnost nevyradila na cas z hry... Takze tu uz prestan basnit o bodovacich sutaziach... Alebo 2 tituly majstra
Majstra sveta podla teba su len prazdnymi titulmi?


