Triumfátor Sagan: Stovka je pekná, ale netreba mať dosť
Co tu zahovaras o etapach, tarajko. Je Sagan 2 nasobny majstyer sveta a uradujuci, teda najlepsi medzi najlepsimi, ano, ci nie? Inak sa len musim smiat... Vajatate si, novinari pisu o trumfatorovi, ked sa mu konecne podarilo po case vyhrat drobne preteky, co svojou dlzkou cca 200 km su velke ako priemerna etapav europskej vytazi typu TdF alebo spanielskej Vuelty...100 vitazstvo: To ako co? vyhral uz sto celkovych pretekov, alebo sto etap?K comu je dobre taketo fandenie? Tarajko? Keby bol Sagan akoze obycajny priemer, nepovedal by som vobec nic. 100 vitazstiev v etapach by bolo viac ako slusne. Ale ved on je predsa 2 nasobny majster sveta, teda mal by byt niekto, sportova celebrita, co valcuje pred sebou vsetko......Kolkoze je na svete v profi cyklobiznisu hracov, co uz 100 vitazstvo v etapach dosiahli? Urcite viac. A nevynasaju ich novinari za to do nebies.