Nuz, no..., to co na prvy pohlad vyzeralo ako prehra Danka, kde On stratil hrdost a SNS cest, vyzera vo svetle dalsich buducich udalosti, ako jeho dobry kseft. Fico aby si kupil neutralitu narodniarov, im musel kadeco slubit. A na rozdiel od slubov, ktore dava svojim volicom, ich musi teraz i splnit. Cas ma na to do dalsej schodze, ked opozicia bude odvolavat Kalinaka. Ak ich dovtedy nesplni, tak dni koalicie su spocitane, pretoze ani SNS uz nebude mat zaujem byt v spolku z bezcharakternou stranou pre ktoru slovo ktore dala neznamena uplne nic, a od ktorej moze cakat len dalsi podraz... Nuze, kto je v konecnom dosledku sikovnejsi: Fico, alebo Danko?


