Triumfátor Sagan: Stovka je pekná, ale netreba mať dosť
Predpoklad to preto, ze to hodnotim realisticky, podla sutazi co od toho vyhodenia absolvoval , nie s pozicie slepoveriaceho ako ty.. Len slepo zalubenci, alebo slepoveriaci mozu v rozpore s faktami tak uvazovat ako Ty... inak ze uz aj vlastny tim na neho kasle a nie je uz celebritou sa ukazalo v Holandsku. Ked Sagan z defektom.musel.cakat, kym sa jeho servisnemu vozidlu uraci k nemu prist... Udalosti treba posudzovat realne a nie cez ruzove okuliare zalubenca Garboczan. Alebo ta za to,ze tu robis Saganovi advokata nietko plati? Ved raz si sa chvalil, ze mas informacie priamo z kuchyne BORY. Nuze?